+48 573 230 505

Health

Tańce i gadki na ostatki…

W dniu 28.02.2017 r. Zakład Opiekuńczo Leczniczy odwiedzili PRZEBIERAŃCE - KOZY, na wspólne pożegnanie karnawału... [gallery columns="4"...

read more

Dzień Kobiet

Zespół folklorystyczny ECHO LUBRAŃCA. Członkowie zespołu Echo Lubrańca, zechcieli uczcić Dzień Kobiet wraz z Podopiecznymi Naszego Ośrodka. Dokładnie 8 marca zaprezentowali swoje umiejętności. Zagrali i zaśpiewali utwory muzyczne. Sprawili Nam tym ogromną radość i...

read more

Piszą o nas

Zachęcamy do zapoznania się z artykułem o naszym ZOLu, jaki pojawił się na stronie Dzień Dobry Włocławek. Artykuł Dostępny jest pod linkiem:...

read more

Choroba Alzheimera

Otępienie według IGERO (Interdyscyplinarnej Grupy Ekspertów Rozpoznawania i Leczenia Otępienia) jest zespołem objawów spowodowanych chorobą mózgu o charakterze przewlekłym lub postepującym.

read more

Aktywizacja osób z chorobą Alzheimera

Aktywizacja osoby z chorobą Alzheimera nie jest łatwa. Bardzo wiele zależy od naszego podejścia do chorego. Nie powinniśmy pokrzykiwać, pośpieszać, poprawiać chorego, ani się na niego denerwować.

read more

Dom opieki

Dom opieki “Złota Jesień” w Redczu Wielkim jest częścią Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej AMIMED. NZOZ AMIMED działa od 2003 roku na polskim rynku medycznym.

read more

Alzheimer leczenie

W miarę postępu choroby, z powodu zmian degeneracyjnych w mózgu, dochodzi do stopniowego ograniczania umięjętności komunikacji werbalnej.

read more

Alzheimer opieka

W miarę postępu choroby, z powodu zmian degeneracyjnych w mózgu, dochodzi do stopniowego ograniczania umięjętności komunikacji werbalnej.

read more

Wiadomo, co wywołuje chorobę Alzheimera

Osoba chora na chorobę Alzheimera doświadcza powolnego osuwania się w intelektualny i fizyczny bezwład. Najpierw pogarsza się pamięć, zmienia nastrój i zachowanie, później przychodzi czas na problemy z poruszaniem się, ubieraniem, myciem, jedzeniem i zaburzenia mowy.

read more

Choroba ALZHEIMER Leczenie

Choroba Alzheimera jest chorobą postępującą i jak dotychczas nie istnieje leczenie przyczynowe tej choroby, ani takie, które zatrzymałoby całkowicie dalszy jej rozwój.

read more

Poradnik dla opiekuna osoby z chorobą Alzheimera

Opieka nad cierpiącymi na chorobę Alzheimera nie jest łatwa. Chorzy często zachowują się irracjonalnie, agresywnie, w sposób trudny do przewidzenia, co często staje się przyczyną konfliktów z otoczeniem. Musimy jednak zdać sobie sprawę z faktu, że nie jest to świadome działanie chorych, lecz zachowanie wynikające z postępu choroby.

read more

Miejsce, gdzie zajmą się babcią i dziadkiem

Babcia czuła się świetnie, ale nagle zachorowała. Dziadek doskonale sobie radził, ale niespodziewanie trafił do szpitala. Lekarze mówią, że jedynym wyjściem jest całodobowa opieka pielęgniarska. Trudno zapewnić takie warunki na własną rękę. Co zrobić w takiej sytuacji?

read more

Redecz

Redecz Wielki Wieś 15
87-890 Lubraniec

Telefon

tel: +48 54 286 21 95
kom: +48 573 230 505
kom: +48 885 204 902

Rojewo

Jaszczółtowo 24
88-111 Rojewo

Telefon

kom: +48 573 230 505
kom: +48 505 840 356

E-mail

biuro@domzlotajesien.pl

Konto

Nr Konta: Volkswagen Bank
64 2130 0004 2001 0374 8639 0001