Kariera

Aktualnie poszukujemy:

  • Opiekunka/opiekun osób starszych

Zakres obowiązków:

  • Sprawowanie opieki nad pacjentami poprzez wsparcie w codziennych czynnościach, w szczególnościwykonywanie zabiegów higienicznych i kąpieli pacjentów;przygotowanie pacjentów do posiłków oraz karmienia;porządkowanie sal pacjentów;pomoc przy transportowaniu pacjentów.

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w opiece nad osobami starszymi;
  • doświadczenie w prywatnej opiece zdrowotnej będzie dodatkowym atutem;
  • komunikatywność i umiejętność budowania więzi z pacjentem;
  • umiejętność współpracy w zespole.

Oferujemy:

  • możliwość zdobywania doświadczenia w nowoczesnym ośrodku opiekuńczo-leczniczym,
  • konkurencyjne wynagrodzenie i elastyczne formy zatrudnienia;
  • system szkoleń dokształcających;
  • pracę w przyjaznej i rodzinnej atmosferze;
  • możliwość pracy od zaraz.
  • Pielęgniarka / Pielęgniarz

  • Wykonywanie zabiegów pielęgniarskich;
  • Opieka nad pacjentem według najnowszych standardów pielęgnacyjnych przy współudziale i pomocy ze strony opiekunów medycznych;
  • Trzyzmianowy system pracy (7.00 – 14.00; 14.00 – 21.00; 21.00 – 7.00).

  • mile widziane wykształcenie wyższe (ukończone studia licencjackie lub magisterskiez zakresu pielęgniarstwa);
  • dodatkowy atut stanowią: kursy kwalifikacyjne w dziedzinie opieki długoterminowej lub pielęgniarstwa przewlekle chorych i niepełnosprawnych, pielęgniarstwa zachowawczego, pielęgniarstwa rodzinnego, pielęgniarstwa środowiskowego, pielęgniarstwa środowiskowo-rodzinnego, pielęgniarstwa geriatrycznego lub pielęgniarstwa opieki paliatywnej;

Oferujemy:

Redecz

Redecz Wielki Wieś 15
87-890 Lubraniec

Telefon

kom: +48 573 230 505
kom: +48 885 204 902
tel: +48 54 286 21 95

Rojewo

Jaszczółtowo 24
88-111 Rojewo

Telefon

kom: +48 505 840 356

Telefon

biuro@domzlotajesien.pl

Konto

Nr Konta: mBank
89 1140 2004 0000 3002 8264 0562