O nas

Domy opieki Amimed

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Amimed zajmuje się specjalistyczną opieką długoterminową. Firma jest obecna na polskim rynku od 2003 roku, a od 2009 roku także prowadzi w pełni profesjonalny Zakład Opiekuńczo-Leczniczy.

Domy opieki Amimed – Zakład Opiekuńczo-Leczniczy w Redczu Wielkim

Jest to placówka służby zdrowia z wpisem do Rejestru Wojewody Kujawsko-Pomorskiego jako Zakład Opiekuńczo-Leczniczy (ZOL). Dom opieki jest przeznaczony obecnie dla 65 osób. Mieści się w małej miejscowości w Redczu Wielkim Wsi w województwie kujawsko-pomorskim, w odległości 25 km od Włocławka i 4 km od Lubrańca. Jest to bardzo zaciszne miejsce, oferujące spokój i odpoczynek z dala od gwaru tłocznych ulic dużych miast. Placówka została zbudowana w 2007 roku, spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa oraz jest w pełni przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Domy opieki Amimed – Zakład opiekuńczo-Leczniczy w Rojewie

Korzystając z posiadanej już wiedzy i zdobytego doświadczenia, Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Amimed rozbudowuje się i tworzy nowy Zakład Opiekuńczo-Leczniczy, zlokalizowany w Jaszczółtowie niedaleko Rojewa. 9-letnie doświadczenie w pracy związanej z opieką długoterminową pozwala na stworzenie takiego ośrodka, który umożliwi wprowadzenie do świadczenia usług opiekuńczo-leczniczych nowej jakości, w szczególności poprzez zastosowanie innowacji na skalę europejską.

Innowacja  polega na zastosowaniu tzw. beaconów, nadajników sygnału radiowego. W ten sposób możliwe jest: stałe monitorowanie parametrów zdrowotnych, analiza aktywności pacjentów przebywających w ośrodku, a także analiza zachowań w oparciu o sposób przemieszczania się pacjenta po ośrodku. Takie działanie umożliwia natychmiastowe reagowanie na wszelkie zmiany stanu zdrowia pacjenta.

Domy opieki Amimed – Nasza misja

W naszym działaniu nieustannie otaczamy naszych Pacjentów profesjonalną i kompleksową opieką – w ciepłym i przyjaznym środowisku, w atmosferze wzajemnego szacunku i należytej uwagi. Misję tę spełniamy poprzez profesjonalną opiekę medyczną i lekarską, kompleksową rehabilitację, ustawicznie podnosząc jakość świadczonych usług. Nieustannie doskonalimy umiejętności personelu, dostosowując się do indywidualnych potrzeb i oczekiwań pacjentów. Nasi Pacjenci znajdą w naszym Domu najlepsze i najbardziej komfortowe warunki zarówno do poprawy, jak i utrzymania najwyższego standardu jakości życia.

Domy opieki Amimed – profesjonalna opieka w serdecznej atmosferze

Nasze Zakłady to nie tylko nowoczesne budynki i pomieszczenia. Ciepłą i domową atmosferę naszego Domu tworzą przede wszystkim ludzie, zarówno pacjenci, jak i personel. Dlatego pielęgnacją i leczeniem naszych pacjentów zajmuje się profesjonalna kadra – lekarze, rehabilitanci, fizjoterapeuci. Przez całą dobę nad zdrowiem pacjentów czuwają również pielęgniarki, ratownicy medyczni oraz doświadczone opiekunki.

Domy opieki Amimed – kompleksowe usługi

Z doświadczenia wiemy, że stan, w jakim znaleźli się nasi Pacjenci, nie wpływa tylko bezpośrednio na nich, ale także na całą rodzinę. Podjęcie decyzji o przyjęciu bliskiego pod opiekę Domu opiekuńczo-leczniczego jest niekiedy bardzo trudną decyzją. Dlatego podchodzimy do rodzin pensjonariuszy z empatią, wyrozumiałością i cierpliwością, pamiętając, że takim zdarzeniom zawsze towarzyszą duże emocje. Służymy wsparciem rodzinom naszych Pacjentów, a także edukacją w zakresie istoty chorób demencyjnych oraz wieku senioralnego i specjalnych potrzeb, które tym stanom towarzyszą. Wyjaśniamy w szczególności, jakie są objawy choroby oraz jakich sfer życia dotykają. Jednocześnie pamiętamy, że proces opiekuńczo-leczniczy wobec bliskich wymaga współdziałania zarówno ze strony rodzin Pacjentów, jak i profesjonalnych opiekunów medycznych. Tylko takie partnerstwo skutkuje najlepszą opieką nad Pacjentami

Domy opieki Ami-med – Oferta

Dom Złota Jesień oferuje swoim Pacjentom:

  • pobyt długoterminowy oraz pobyty czasowe,
  • całodobową opiekę doświadczonej, wysoko wykwalifikowanej kadry,
  • komfortowe pokoje 2-,3- lub 4-osobowe z łazienkami,
  • obiekt w pełni przystosowany dla osób niepełnosprawnych,
  • pełne wyżywienie (5 posiłków dziennie, obejmujące adekwatne diety),
  • ćwiczenia rehabilitacyjne dostosowane do stanu zdrowia,
  • hydromasaże,
  • terapię zajęciową,
  • specjalizacja w opiece nad osobami dotkniętymi chorobą Alzheimera lub innymi stanami dementywnymi.

Wdzięczna Rodzina Ireny Nawrockiej z Torunia

Serdecznie dziękujemy przesympatycznemu personelowi za opiekę nad naszą kochaną Mamą, Babcią, Siostrą i Ciocią, która była pensjonariuszką od września do grudnia 2016 roku. Atmosfera, która u Państwa panuje jest ciepła i rodzinna. Bardzo miło wspominamy to szczególne miejsce, gdzie doświadczyliśmy profesjonalnej opieki i ludzkiej troski nad starszymi osobami. Pragniemy w szczególności podziękować Kierownictwu, Paniom Pielęgniarkom, Paniom Rehabilitantkom, Paniom Opiekunkom oraz Panu Pielęgniarzowi Ireneuszowi!!! W imieniu Mamy Ireny oraz całej rodziny serdecznie dziękujemy.

Monika

Ogromne dziękuje za cierpliwość dobro i serce które wkładacie w prace i opiekę nad chorymi ludźmi. Jesteście panie Perlami domu w Redczczu. Kierownictwu jak i właścicielom gratuluje załogi tak empatycznej i troskliwej. Dużym plusem jest kultura osobista i sposób komunikacji z rodziną u pan tam pracujących. Do zobaczenia wkrótce. Pozdrawiam.

J.M.

Składam podziękowania wszystkim pracownikom ośrodka w imieniu swoim i rodziny. Opiekujecie się moja mama od dawna, mieszkam daleko i rzadko bywam w odwiedzinach lecz wiem że jest szczęśliwa u was. Ciepłe słowa o mamie, sposób w jaki przekazujecie informacje, wzrok mamy wodzący za opiekunka, taki jakim patrzy matka na dziecko i ciepłe spojrzenie opiekunki ze słowami ,,,kochani cieszcie się sobą” dodają pewności że trudna kiedyś decyzja do podjęcia okazała się słuszną. Jesteście wielcy sercem! Wasze poświęcenie, trud ciężkiej pracy odzwierciedla się w uśmiechu mieszkańców, stworzyliście rodzinny dom wielu schorowanym ludziom. Właśnie wy uśmiechnięte panie, nucące piosenki w biegu z pokoju do pokoju jesteście duszą Redczcza. Gratuluję kierownictwu trafnych wyborów pracowników tak oddanych misji niesienia pomocy ludziom. Kłaniam się i serdecznie dziękuję ze jesteście!

P. Zarembski ( syn )

Bardzo dziękujemy za super opiekę po udarze nad naszym tatą Tadeuszem . Łzy taty i pociecha ” Aniołów Redcza” ,gdy po krótkim pobycie wyjeżdżał do szpitala świadczą o dobroci,życzliwości i miłości do bliźniego jaką się tu otacza ludzi. W imieniu ” Tadzika ” – bardzo za wszytko dziękujemy całemu personelowi i życzymy Wam wszystkiego najlepszego w życiu. Polecam ten ” rodzinny dom ” to ostoja prawdziwej opieki i ciepłej atmosfery domowej .

Piotr

Byłem gościem w Zolu, towarzyszyłem cioci w odwiedzinach i jestem pod dużym wrażeniem pań tam pracujących. Obserwowałem jak rozmawiały z chorymi, usmiechając sie i ciepło poklepuląc po ramieniu. Widok opiekunki przytulającej starszego pana na korytarzu i buziak który dostał w policzek sprawił że inaczej postrzegam starość. Nie bójcie sie zostawiać swoich bliskich tam jest uśmiechnieta czuła ,,Złota jesień” Kłaniam sie pracownicom Zol.

Koch Jadwiga

Składam szczere podziękowania za opiekę i ogromną determinację w pielęgnowaniu mojego męża Kocha Józefa. Za ogromny wkład pracy dziękuję całemu personelowi oraz kierowniczce ZOL-u. Szczególne podziękowania przekazuję pielęgniarkom: Kindze oraz Bożenie i Joli.

Placówki AMIMED:

logo redecz mmm3

pobyt już od 4500 zł

logo rojewo mmm3

pobyt już od 5700 zł

Redecz

Redecz Wielki Wieś 15
87-890 Lubraniec

Telefon

kom: +48 573 230 505
kom: +48 885 204 902
tel: +48 54 286 21 95

Rojewo

Jaszczółtowo 24
88-111 Rojewo

Telefon

kom: +48 505 840 356
kom: +48 573 230 505

Telefon

kom: +48 505 840 356
kom: +48 573 230 505

E-mail

biuro@domzlotajesien.pl

Konto

Nr Konta: mBank
89 1140 2004 0000 3002 8264 0562